Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Profeko sp. z o.o. dołącza do Rodziny Radomki!

Radomska firma specjalizująca się w realizacji autorskich projektów IT w gronie Sponsorów naszej drużyny.

Profeko sp. z o.o. od dzisiaj jest oficjalnym Sponsorem MOYA Radomki Radom. W ramach umowy i wsparcia naszej drużyny logotyp firmy Profeko widoczny będzie w przestrzeni hali meczowej podczas wszystkich domowych meczów Radomki.

Cieszymy się, że kolejna radomska firma dołącza do grona Sponsorów naszej drużyny. To pokazuje jak ważny jest ten „lokalny patriotyzm” i takie wsparcie.” Powiedział Łukasz Kruk, dyrektor Klubu. „Dziękujemy Prezesowi Zarządu, Panu Radosławowi Michalcowi za możliwość współpracy i wierzymy, że to początek długiej i satysfakcjonującej obie strony przygody”.

Firma Profeko oferuje specjalistyczne systemy z zakresu obsługi procesów logistycznych, rozliczeniowych, masowej komunikacji. Należy do ogólnopolskich Liderów  w zakresie dostaw wyspecjalizowanych systemów zarządzania rozliczeniami i logistyką.Rozwiązania Profeko sp. z o.o. są obecne w ponad 200 podmiotach m.in. w: Urząd Miasta Gdańska, UM Wroclawia, UM Radomia oraz Radkom sp. z o.o., PreZero sp. z o.o. MPO m.st. Warszawy, Zakład Utylizacyjny Gdańsk. 

Flagowe produkty firmy to systemy: rozliczeniowy OWG, logistyczny RipokSerwis oraz masowej komunikacji z mieszkańcami Evenio. 

Więcej informacji na temat działalności firmy Profeko znajdziecie na stronie internetowej: https://www.profeko.pl/

Witamy w Rodzinie Radomki!