Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

MOYA sponsorem tytularnym Radomki Radom na trzy kolejne sezony!

MOYA zostaje tytularnym sponsorem drużyny Radomka Radom na kolejne trzy lata. Dodatkowo, sieć stacji paliw została oficjalnym dystrybutorem wody na najbliższy sezon – MOYA woda będzie nawadniała zawodniczki zarówno podczas meczów, jak i treningów. Nowa umowa umocni relacje pomiędzy partnerami i otworzy nowe perspektywy dla rozwoju radomskiej drużyny. Żeńska drużyna siatkarska od 2018/19 występuje w Tauron Lidze, czyli najwyższej klasie rozgrywkowej kobiecej siatkówki w Polsce.

Sieć stacji paliw MOYA od lat wspiera różne dyscypliny sportu, promując aktywny tryb życia i zdrową rywalizację. Podpisanie kolejnej umowy z drużyną MOYA Radomka Radom jest wyrazem konsekwentnej realizacji tej strategii. MOYA pozostanie sponsorem tytularnym radomskich siatkarek przez następne trzy sezony. Przedłużenie współpracy to wyraz zaufania i wiary w potencjał drużyny oraz w siatkówkę kobiecą, jako jedną z wiodących w Polsce dyscyplin sportu.

Umowa między MOYA a Radomką Radom na kolejne trzy sezony jest silnym sygnałem dla społeczności sportowej, że drużyna ma mocne wsparcie i będzie inwestowała w swój rozwój.

Radomskie siatkarki od sezonu 2018/19 grają w prestiżowej Tauron Lidze, ale jeszcze w 2018 roku, przed debiutem w ekstraklasie, osiągnęły historyczny sukces, pokonując ówczesnego Mistrza Polski, Chemika Police i awansowały do turnieju finałowego Pucharu Polski. W swojej czteroletniej historii gry na najwyższym szczeblu rozgrywkowym drużyna może pochwalić się zajęciem 4. miejsca w Tauron Lidze (sezon 2020/2021) oraz dwukrotnym awansem do Final Four Pucharu Polski – turnieju finałowego (2021 i 2022). Kolejne sezony będą stały pod znakiem walki o pierwsze w historii podium w klasyfikacji generalnej Tauron Ligi.

____________

Sieć stacji paliw MOYA

Stacje paliw MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON MOYA Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Dla klientów flotowych ciekawą propozycją jest program MOYA Firma, dzięki któremu możliwe jest dokonywanie płatności bezgotówkowych. Aplikacja mobilna MOYA Firma daje możliwość efektywnego zarządzania flotami samochodowymi. Część stacji MOYA wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Wszystkie paliwa oferowane na stacjach MOYA są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ.