Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Lotnisko Warszawa-Radom nie będzie Sponsorem Tytularnym Radomki Radom

Po wypełnieniu umowy Sponsorskiej na sezon 2022/2023 Lotnisko Warszawa-Radom nie jest już Sponsorem Tytularnym radomskiej drużyny siatkarek.

Lotnisko Warszawa-Radom dołączyło do grona Sponsorów przed sezonem 2021/2022 – jako Sponsor Strategiczny. Przed sezonem 2022/2023 Spółka zwiększyła swoje zaangażowanie i została Sponsorem Tytularnym drużyny MOYA Radomka Lotnisko Radom.

Po zakończeniu i wypełnieniu ostatniej umowy Zarząd Polskie Porty Lotnicze Spółka Akcyjna zdecydował o nieprzedłużaniu umowy w charakterze Sponsora Tytularnego.

Nigdy nie ma dobrego czasu na takie informacje. Jest nam niezmiernie przykro, że Zarząd podjął taką decyzję. Nie oznacza ona jednak, że definitywnie kończymy współpracę. Nasze wspólne działania przynosiły obu stronom korzyści i wierzymy, że przy wspólnym wysiłku znajdziemy idealne rozwiązanie na kontynuowanie naszej współpracy. Te dwa lata wsparcia naszego Klubu przez PPL, nasze wspólne działania i pomysły, to dobra prognoza na dalszą, efektywną współpracę.” – powiedział Prezes Radomka S.A. Thomas Renard-Chardin.

Aktualnie prowadzone są rozmowy na temat wielkości i charakteru wsparcia Radomki przez Lotnisko Warszawa-Radom w nadchodzącym sezonie.

Drużyna od dnia dzisiejszego nosić będzie nazwę MOYA Radomka Radom i pod taką nazwą przystąpi do rozgrywek PreZero Grand Prix PLS. Rozmowy z nowym, potencjalnym Sponsorem Tytularnym trwają – o ich wyniku poinformujemy Państwa w osobnym komunikacie.