Czas na zaległy pojedynek z KSZO Ostrowiec! W środę 30. Stycznia do Radomia przyjedzie drużyna z Ostrowca Świętokrzyskiego. Czy podopiecznym Jacka Skroka uda się zrewanżować za przegraną z początku sezonu?

Ostrowieckie KSZO dokonało wybitnego osiągnięcia w sezonie 2013/2014, wygrywając wszystkie mecze rundy zasadniczej oraz fazy play-off (łącznie 24 zwycięstwa z rzędu) i zespół awansował wtedy do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. W ubiegłym roku nasze rywalki zajęły 9. Miejsce w tabeli LSK, wygrywając 12 spotkań, a przegrywając 16. W obecnych rozgrywkach zajmują dwunastą pozycję w tabeli, z dorobkiem 7 punktów.

Bilans pojedynków między drużynami wynosi 1:1. W ramach Pucharu Polski Kobiet 2018 o Radomka pokonała zespół z województwa świętokrzyskiego 3:1. W drugiej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet 2018/2019 to zespół KSZO pokonał radomskie siatkarki 3:1.

Jak obydwie ekipy wypadają w statystykach?

E.Leclerc Radomka Radom dużo lepiej prezentuje się w polu zagrywki. Na naszym koncie jest 106 asów serwisowych, a prawie trzykrotnie mniej widnieje przy KSZO Ostrowiec. W elemencie ataku i przyjęcia zagrywki procent jest podobny. Minimalnie więcej przyjęcia perfekcyjnego mają podopieczne Jacka Skroka (22%). KSZO 20%. W bloku to również Radomka  przoduje.

Najlepiej punktującą zawodniczką w Radomiu nadal pozostaje Majka Szczepańska – Pogoda. Nasza atakująca ma na swoim koncie 201 punktów. W zespole KSZO najwyżej plasuje się Svitlana Dorsman, która ma 129 „oczek”.

Można zatem uznać, że w tym pojedynku to gospodynie będą faworytkami. Mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski już 30.01.2019 roku w radomskiej hali MOSiR. Bilety na to spotkanie można kupić TUTAJ.

Zakochaj się w siatkówce!
 
Specjalna promocja – kup bilet i zabierz znajomego na mecz z darmo!
 
Do każdego zakupionego biletu przysługuje jedna darmowa wejściówka na ten mecz.
 
Więcej informacji na temat promocji w biurze klubu pod numerem telefonu 666 407 437

Transmisja w Polsat Sport oraz na naszych kanałach mediów społecznościowych. Serdecznie zapraszamy!


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie


0