Wtorkowy, poranny trening drużyny E.Leclerc Radomka Radom miał trochę inne oblicze. Korzystając z zaproszenia dyrekcji oraz nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej nr. 17 (ul. Czarnoleska) nasze dziewczyny odbyły tam pokazowy trening.

Wokół boiska oraz na antresoli zebrała się liczna, około 100 osobowa grupka widzów, którzy oklaskami i krzykami dopingowali nasze zawodniczki. Trening mimo, że miał charakter pokazowy, nie różnił się od tych przeprowadzanych na hali MOSiR. Dziewczyny zaczęły dobrą rozgrzewką, potem zadaniówki z piłką a następnie wewnętrzne gierki. W chwilach przerwy nasi widzowie korzystając z okazji szczelnym kołem otoczyły zawodniczki oraz sztab prosząc o autograf.

Nasze dziewczyny z uśmiechami rozdawały autografy oraz gadżety klubowe, które bardzo spodobały się dzieciakom. Wierzymy, że z obecnych tam dziewczynek duża część z nich zacznie trenować siatkówkę i dołączy do szeregów Akademii Radomki. Kto wie, może dziś obserwowała nas przyszły talent Ligi Siatkówki Kobiet.

Po zakończonym treningu nadszedł czas na wspólną fotkę, przybicie piątek i dalsza część zbierania autografów. Bardzo dziękujemy dyrektorowi PSP 17 Markowi Lipcowi oraz nauczycielom wychowania fizycznego za zaproszenie! Na pewno wrócimy do Was z siatkówką!

Krzysztof WitekPowrót do aktualności

Najnowsze galerie


0