– Za chwilę zaczynamy ostatni trening w 2018 roku – mówi trener E.Leclerc Radomka Radom Jacek Skrok. – Następnie zawodniczki otrzymają dwa dni wolnego i spotkamy się w środę rano. W sobotę wyjedziemy do Wrocławia, gdzie w niedzielę zagramy mecz Ligi Siatkówki Kobiet.

W okresie świąteczno-noworocznym radomskie siatkarki wyjechały na Podkarpacie, gdzie trenowały i rozegrały dwa sparingi z Developres SkyRes Rzeszów – jeden w Rzeszowie, drugi w Przeworsku. Oba podopieczne trenera Jacka Skroka przegrały po 0:4.

– Niestety, w tych sparingach nie mieliśmy wiele do powiedzenia – mówi radomski szkoleniowiec. – Oczekiwałem czego innego. Rzeszów jest bardzo silnym zespołem, my byliśmy trochę rozluźnieni po zdobytych punktach w grudniu, a było ich siedem. Na pewno była okazja do eksperymentowania. Mamy obecnie zawodniczkę na testach. Więcej mogły zagrać zawodniczki, które w meczach Ligi Siatkówki Kobiet miały mniej okazji do zaprezentowania swoich umiejętności. Na pewno ten wyjazd nie zachwycił, ale był potrzebny.

 

źródło: lsk.pls.pl


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie


0