Samochody marki SsangYong trafiły w dniu dzisiejszym do naszych zawodniczek oraz sztabu trenerskiego! Dzięki podpisaniu umowy z firmą
Yorgo Jerzy Piotrowski, autoryzowanego dealera marki SsangYong w Radomiu, nasze siatkarki będą mogły w komfortowych warunkach poruszać się po ulicach naszego miasta. W poniedziałkowy poranek cała drużyna stawiła się w salonie przy ul. Kieleckiej, gdzie nastąpiło przekazanie fabrycznie nowych samochodów Ssang Yong Tivoli, Korando oraz Rexton które w naszych klubowych barwach
będziecie mogli spotkać niebawem na ulicach Radomia!

„Bardzo przyjemne samochody, bardzo dobrze się je prowadzi, są wyższe niż osobówki i naprawdę wygodne” – komplementowały pojazdy nasze dziewczyny. Po powrocie z obozu będą na nie czekać gotowe do jazdy!

SsangYong Motor Company od lat zajmuje się tworzeniem i produkcją samochodów z napędem na cztery koła. Duże doświadczenie w tym zakresie pozwala nazwać firmę specjalistą 4×4. SsangYong to marka ludzi aktywnych! Firma Yorgo Jerzy Piotrowski działa na Radomskim rynku od 2000 roku. Firma zajmuje się sprzedażą nowych i używanych aut. W ich ofercie zawsze znajdziesz coś wyjątkowego. Od 2014 roku to także autoryzowany dealer marki SsangYong. Zapraszamy do salonu przy ul. Kieleckiej 159, gdzie uzyskacie pełne informacje na temat marki SsangYong.

Firma Yorgo Grzegorz Piotrowski oraz marka SsangYong przygotowali nie lada gratkę dla kibiców E.Leclerc Radomki Radom! W najbliższym sezonie, podczas meczów Ligi Siatkówki Kobiet, będziecie mieli okazję wziąć udział w konkursie „Wygraj SsangYong z Radomką”!! Więcej informacji wkrótce.

Witamy w Rodzinie Radomki !!

Najnowsze galerie


0