Przed nami sezon 2018/2019, w którym E.Leclerc Radomka Radom zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce – Lidze Siatkówki Kobiet. W związku z zakończeniem urlopów i rozpoczęciem przygotowań do sezonu 2018/2019 wczoraj odbyło się spotkanie organizacyjne Rodziny Radomki.

Udział w nim wzięły zawodniczki, trenerzy oraz sztab i władze E.Leclerc Radomki Radom. Była to wspaniała okazja, aby dziewczyny mogły spędzić razem więcej czasu poza halą, poznać lepiej władze klubu i osoby w nim pracujące oraz dowiedzieć się co nie co na temat planów marketingowych Radomki. Spotkanie odbyło się w hotelu Karo w Mleczkowie koło Radomia.

Oprócz pamiątkowych zdjęć, swoje przemówienie wygłosił Pan Prezes Thomas Renard-Chardin, a czas umilała maskotka Radomki. –To bardzo ciekawa inicjatywa. Jesteśmy w różnym wieku, a takie spotkania pozwalają nam poznać się z innej strony, spędzić trochę czasu na zwykłej rozmowie. Wiemy już więcej na temat tego, co władze klubu planują w tym sezonie zrobić. Jesteśmy podekscytowane i nie możemy się doczekać, aż kibice to zobaczą – mówi młoda przyjmująca zespołu – Julita Molenda

Najnowsze galerie


0