Ruszyła sprzedaż wejściówek na ostatni mecz fazy zasadniczej w Radomiu! Spotkanie z Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz odbędzie się 17.03 o godzinie 17.30 w radomskiej hali MOSiR. Będzie to nie lada gratka dla fanów Siatkówki! Po drugiej stronie siatki stanie drużyna, która obecnie zajmuje piąte miejsce w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet 2018/2019. W pierwszej rundzie rozgrywek to zespół z Bydgoszczy okazał się lepszy i na własnym terenie zdobył komplet punktów! Jak będzie tym razem? Przyjdźcie i razem z nami kibicujcie radomskim siatkarkom!

W trakcie meczu będzie organizowana zbiórka do puszek oraz licytacja siatkarskich gadżetów dla Olafa Wójcickiego. Chłopiec urodził się 05.11.2018r i już wiele przeszedł!! Urodził się z poważną wadą stóp i podudzia (m.in. hemimelia strzałkowa, prawa stopa wrodzony niedorozwój stópka wykręcona w drugą stronę i tylko 2 paluszki,oraz inne wady kostno-stawowe ). Ma za sobą kilkakrotne gipsowanie nóżki lewej, natomiast prawa potrzebuje bardziej skomplikowanych zabiegów i operacji dostępnych poza granicą Polski. Związany jest z tym koszt samej operacji jak i długotrwałej rehabilitacji, żeby mógł w przyszłości stanąć na nóżkach. Prosimy o przekazanie 1%, który pomoże spełnić marzenie o samodzielności Olafa.

Bilety na to spotkanie są już dostępne! Wejściówki można zakupić poprzez stronę internetową TUTAJ. oraz w dniu meczu w kasach hali MOSiR przy ulicy Narutowicza 9.

Cena biletu normalnego wynosi 20 zł na dolne trybuny i 10 zł na górne.
Bilety za 5 zł kupią dzieci i młodzież między 5, a 17 rokiem życia oraz studenci za okazaniem ważnej legitymacji, a także emeryci 5zł za bilet zapłacą również rodzice dziewczynek grających w Akademii Radomki.

Zawodniczki Akademii Radomki wchodzą na mecz bezpłatnie wraz z jednym rodzicem/opiekunem. Oprócz tradycyjnych biletów w zakupie są również karnety na cały sezon 2018/2019 z 20% rabatem! 120 zł karnet normalny (górne sektory) 160 zł karnet VIP (dolne sektory)

Więcej informacji oraz możliwość zakupu w siedzibie klubu – ul. Narutowicza 9 oraz pod numerem telefonu 666 407 437.


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie


0