Sezon 2018/2019 radomskie siatkarki rozpoczną na początku listopada, jednak pierwszy wspólny trening odbędą już 30.07! Wtedy też oficjalnie rozpocznie się sezon przygotowawczy E.Leclerc Radomki Radom do debiutanckiego startu w Lidze Siatkówki Kobiet.

Podopieczne Jacka Skroka pierwszy wspólny trening odbędą 30 lipca. Od tego dnia będą trenowały dwa razy dziennie od poniedziałku do piątku. Na początku września czeka je obóz treningowy oraz mecze sparingowe. Pierwsze z nich zostaną rozegrane w Wieliczce w dniach 22.09-23.09. W ostatni tydzień września swoje umiejętności zaprezentują przed radomską publicznością w turnieju organizowanym przez E.Leclerc Radomkę Radom. Początek października to dla naszych siatkarek czas na przygotowanie się do kolejnych towarzyskich meczów, tym razem podczas rozgrywek w Bielsku.

-Przed nami ciężki okres przygotowawczy. Od września zaczniemy prezentować swoje umiejętności przed szerszą publicznością. Oprócz dat nie mamy jeszcze dokładnych informacji o wszystkich turniejach, ale nie wykluczam, że zagramy jeszcze jakieś sparingi. – zdradza trener Skrok.

Sezon 2018/2019 dziewczyny rozpoczną na początku listopada, a pierwszymi rywalkami naszego zespołu będą zawodniczki Volleyball Wrocław. Mecz inauguracyjny odbędzie się w Radomiu, a pełny terminarz znajduje się tutaj.

 

Kadra E.Leclerc Radomki Radom na sezon 2018/2019:

Przyjmujące: Renata Biała, Anna Bączyńska, Natalia Skrzypkowska, Julita Molenda, Gabriela Borawska.

Rozgrywające: Maja Pelczarska, Alicja Grabka.

Atakujące: Majka Szczepańska, Joanna Kapturska.

Środkowe: Sonia Kubacka, Gabriela Ponikowska, Izabela Bałucka.

Libero: Kinga Drabek, Olga Samul.

 

 


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie


0