POMAGANIE JEST DZIECINNE PROSTE Gramy dla dzieci małych i bez focha – takie hasło w tym roku przewodzi w 27. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Orkiestry. W tej edycji WOŚP zbiera pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. My również dołączamy się do akcji!

W Polsce funkcjonuje blisko 50 szpitali, które potrzebują takiego sprzętu. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W szpitalach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie.

Zbiórki odbywają się w całej Polsce. Ponad 120 tysięcy wolontariuszy, wyposażonych w kolorowe puszki i czerwone serca, bierze udział w akcji WOŚP. Oprócz zbiórki publicznej istnieje możliwość wsparcia celu poprzez kanały elektroniczne. Po raz 19-sty uruchomiony jest serwis aukcji internetowych.

E.Leclerc Radomka Radom również przyłącza się do akcji WOŚP. Na licytację oddajemy koszulkę meczową naszego klubu oraz kalendarz Radomki wraz z autografami. Gadżety te będzie można wylicytować już 12 stycznia w  restauracji Winowajcy Tapas & Wine Bar o godzinie 20.

Finał WOŚP (13.01.2019) tradycyjnie przyjmie formę widowiska telewizyjnego. Główne studio akcji mieścić się będzie na Placu Defilad w Warszawie. Tego dnia w całej Polsce odbędą się setki imprez, koncertów w zabaw. W Radomiu happening zostanie zorganizowany na Placu Corazziego. Start o godzinie 14:30. Na radomskiej scenie zagrają znane zespoły oraz gwiazda koncertu – Reni Jusis.

 


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie


0