MOYA AKTYWNIE to wyjątkowa kolekcja akcesoriów sportowo-turystycznych. Partner promocji, marka PENN jest znanym producentem piłek tenisowych. To właśnie firma PENN jako pierwsza wynalazła ciśnieniową piłkę tenisową, a także stworzyła pierwszą fluorescencyjną żółtą piłkę tenisową, którą znamy do dziś. Obecnie Firma PENN jest producentem wszelkiego rodzaju artykułów sportowych. Akcesoria dostępne w kolekcji PENN – MOYA AKTYWNIE to gratka dla fanów aktywnego wypoczynku, a dzięki tankowaniu i zakupom na stacji będzie można nabyć promocyjne produkty z rabatem nawet do 77%! Wystarczy w okresie od 20 marca 2019 do 2 lipca 2019 zebrać odpowiednią liczbę naklejek upoważniających do promocyjnego zakupu.

Jedna naklejka przysługuje za każde:

  • 50 zł wydane na tankowanie na stacji w przypadku płatności gotówką, kartą płatniczą lub zakupy na odroczony termin płatności;
  • 200 zł wydane na tankowanie na stacji w przypadku płatności kartami flotowymi (MOYA Firma lub innymi: UTA, DKV, Eurowag, IQ, Diesel24, CRT Partner, E100);
  • 10 zł wydane na produkty CAFFE MOYA lub PIZZA&CAFFE MOYA na produkty z aktualnego cennika (kawa, herbata, napój czekoladowy, hot-dog, zapiekanka, tortilla, pizza, stripsy, frytki, kanapki);
  • 10 zł wydane na produkty z logo MOYA z aktualnej oferty, w tym: płyny do spryskiwaczy 2 lub 4 litry, w wersji zimowej lub letniej; napój energetyczny MOYA Energia i MOYA Energia ZERO; zawieszka zapachowa MOYA Polska; zapalniczka.

Naklejki mogą być zbierane wyłącznie na stacjach MOYA w całej Polsce. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości naklejek promocyjnych należy nakleić je na karcie kolekcjonerskiej.
6 naklejek promocyjnych zebranych na karcie kolekcjonerskiej upoważnia do wymiany jej na wybrany produkt z promocji PENN – MOYA AKTYWNIE w specjalnej cenie.
Produkty z promocji PENN – MOYA AKTYWNIE będą dostępne wyłącznie na stacjach MOYA w okresie trwania programu lub do wyczerpania zapasów.
Naklejki promocyjne można wymieniać na wybrane produkty z promocji PENN – MOYA AKTYWNIE od 20 marca 2019 r. do 16 lipca 2019 r. na stacjach MOYA w całej Polsce.
Przez cały czas trwania promocji kolekcja będzie dostępna w sprzedaży na stacjach MOYA w cenie regularnej – bez konieczności zbierania naklejek.

Uzbierane naklejki można wymieniać na produkty promocyjne do 16 lipca włącznie.

Kolekcja nagród to:

 

Regulamin promocji | Więcej informacji na moyastacja.pl


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie


0