Zespół siatkarek E.Leclerc Radomki Radom wraz ze sztabem szkoleniowym przebywa na obozie przygotowawczym w Kielnarowej koło Rzeszowa. W miniony weekend odbyło się tam również spotkanie integracyjne Rodziny Radomki!

Sponsorzy i przyjaciele klubu przyjechali do Kielnarowej już w piątek. Wszyscy mieli okazję zobaczyć pierwszy mecz naszej drużyny przed sezonem. Radomka grała sparing z MKS Dąbrową Górniczą, który wygrała w stosunku 3:1. Dzień zakończył się wspólną kolacją z siatkarkami.

Sobota rozpoczęła się aktywnie. Zaraz po śniadaniu dziewczyny udały się na poranny trening na siłowni. Po ćwiczeniach siatkarki i sympatycy klubu podzielili się na dwa zespoły. Część postanowiła spróbować swoich sił w paintballu, inni zaś wybrali jazdę konną. Śmiechom nie było końca.

Wieczorem odbył się mecz towarzyski Rodziny Radomki. Chętni i spragnieni gry zostali podzieleni na cztery zespoły, których kapitanami byli: Prezes Thomas Renard-Chardin, Bogdan Domagała, Grzegorz Chlebuś oraz Piotr Zaniat. Formuła zawodów nieco różniła się od tradycyjnej gry, ponieważ zespoły grały między sobą jeden set do 15 punktów. Najlepiej zaprezentowała się drużyna pod wodzą Prezesa Thomasa, w której grali jeszcze trener Jacek Skrok, Natalia Skrzypkowska, Joanna Kapturska, Alicja Grabka i Oliwier Grzanka .

Wspólny wyjazd Rodziny Radomki zakończył się niedzielnym śniadaniem.

Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za wspólną zabawę i mamy nadzieję – do zobaczenia! 

Najnowsze galerie


0