To nie koniec siatkarskich zmagań w roku 2018. Siatkarki E.Leclerc Radomki Radom zaraz po Świętach Bożego Narodzenia zmierzą się ze swoim ligowym rywalem – Developres SkyRes Rzeszów – w meczach towarzyskich.

Zawodniczki z Rzeszowa to nasz ligowy rywal, z którym w tym sezonie Radomka przegrała 1:3. Równo miesiąc po meczu w Radomiu nadszedł czas na rewanż! Zaraz po Świętach podopieczne Jacka Skroka wyjadą na kilka dni na Podkarpacie, gdzie rozegrają mecze sparingowe.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 28 grudnia o godzinie 17 w hali Podpromie w Rzeszowie. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. W sobotę zaś, 29 grudnia o godz.17.00 zmierzymy się z tym samym rywalem, ale tym razem w Przeworsku  w Hali Sportowej im. Tadeusza Ruta. Na ten mecz bilety również są darmowe.

Na zakończenie roku w czasie zbliżającej się świąteczno-noworocznej przerwy w rozgrywkach ligowych, na przeworskich kibiców czeka ciekawe wydarzenie sportowe, którego organizatorami będą Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przeworsku. Organizatorzy zapewniają, że jest to wydarzenie, którego dawno nie było w ich pięknym mieście. Warto szybko zainteresować się wejściówkami, ponieważ dostępna pula to tylko 299 sztuk. Oprócz siatkarskich emocji nie zabranie także niespodzianek dla przybyłych fanów.

Zarówno w swoim imieniu, jak i w imieniu dziewczyn serdecznie zapraszam na te dwa najbliższe sparingi. Dla nas to dobra okazja do pracy nad niektórymi elementami gry, a dla kibiców możliwość oderwania się od siedzenia przy świątecznym stole. Myślę, że emocji nie zabraknie, bo zagramy w końcu z drugą aktualnie drużyną obecnego sezonu – mówi kapitan zespołu – Natalia Skrzypkowska.

 

 


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie


0