Turniej rozstawieniowy Akademia Radomki Radom zaczęła w sobotę 28 września (Radom). Pierwszy mecz z KS Sęp Żelechowów zakonczył się wygraną radomianek 2:0.
Następną drużyna z którą zmierzyła się Akademia Radomki była UKS Jedynka Kozienice. To spotkanie rownież zakończyło się szczęśliwym wynikiem 2:0. Ostatnie spotkanie tego dnia rozegrano z drużyną Praska 30 Warszawa, mecz skończył się dwoma setami na korzyść Akademii. Nasze młode siatkarki wyszły z grupy na pierwszym miejscu bez straty seta!
W niedzielę rano pod LO XIII drużyna wyruszyła na dalszą część turnieju do Międzyborowa. Pierwsze dwa spotkania, Olimp Mińsk Mazowiecki oraz Wrzos Miedzyborów, zakończyły się wynikiem 2:0 dla Akademii. Ostatni mecz, decydujący o tym czy dziewczynki dostaną się do pierwszej ligi, był to mecz z drużyną LTS Legionowia . Pierwszy set wygrany!
. Natomiast w drugim secie już nie było tak łatwo, po ciężkiej walce z 1:0 zrobiło się 1:1. Tiebreak nie wyglądał już tak kolorowo jak wcześniejsze mecze. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:2 dla Legionowii.

Całe zawody uważamy za udane, chociaż przed nami jeszcze długa droga do perfekcji” – tak powiedziała nam trener drużyny Paulina Sukiennik.

Skład Radomka I : Kalbarczyk Alicja, Puton Martyna, Włodarczyk Zosia, Kwat Zosia, Dużyja Sylwia, Bartosiak Eliza, Bartosiak Ula, Podsiadło Julia, Podsiadło Oliwia, Podlewska Alicja, Kaczmarczyk Ola.
Trener: Sukiennik Paulina