W sobotę (2 marca 2019) odbył się Bal Charytatywny na rzecz Oddziału Dziecięcego Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. Impreza miała miejsce w Hotelu Karo w Mleczkowie koło Radomia. Nie zabrakło tam również akcentu siatkarskiego.

Podczas tego wyjątkowego Balu Charytatywnego zebrano prawie 150 tysięcy złotych. Pieniądze te zostały przekazane dla wielu dzieci, które wymagają hospitalizacji z radomskiego szpitala specjalistycznego. Firma naszego tytularnego sponsora E.Leclerc była jednym z oficjalnych partnerów Balu.

Na aukcje wystawiono wiele ciekawych gadżetów, w tym również siatkarskich. Właściciel firmy Sena – Pan Norbert Grządka za kwotę 5000zł wylicytował towarzyski mecz z naszą drużyną! Natomiast prezes klubu E.Leclerc Radomka Radom Thomas Renard Chardin za taką samą kwotę wylicytował mecz towarzyski z drużyną Cerrad Czarni Radom. Kibiców E.Leclerc Radomki Radom czeka zatem niezwykłe wydarzenie. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

W Balu Charytatywnym wzięło udział około stu osiemdziesięciu osób. Ponadto znani kucharze zaserwowali wyjątkowe dania, przygotowane specjalnie na ten wieczór. Ostatkową zabawę umilała muzyka i mnóstwo niespodzianek. Jednym z najdroższych przedmiotów okazał się parkiet Barlinek wylicytowany za 6, 5 tys zł. Również w tej cenie zostały zakupione takie przedmioty jak : 100 metrów kwadratowych płytek marki Cerrad z możliwością własnego nadruku oraz koszulka z podpisami kadry na mistrzostwa świata 2018 w siatkówce.

 


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie


0