PRZED KONTRAKTAMI, PRZED AGENTAMI, PRZED MILION DOLAROWYMI STADIONAMI …

… był hummel. Założony w 1923 roku hummel to duńska marka obuwia i odzieży sportowej z głębokimi korzeniami w piłce nożnej i piłce ręcznej.

hummel to jedna z najstarszych, najbardziej oddanych drużynowych marek sportowych w biznesie, a kultowe szewrony zawsze były symbolem tego, jak Firma lubi robić rzeczy nieco inaczej – zawsze z niespodzianką i (całą masą) charakteru. Wartości, które odnoszą się do licznych sponsoringów firmy na całym świecie.

Dla hummel sport to coś więcej niż aktywność fizyczna. To uniwersalny język z siłą eliminującą różnice w polityce, kulturze, religii i przekonaniach. Przez lata Firma wspierała kilka projektów, zespołów, klubów sportowych i wybitnych osobistości skupiających się na zmianie świata poprzez sport; zawsze z nadzieją na zbudowanie mostów i utorowanie drogi do lepszego jutra.

hummel kocha sport. I kocha tych pasjonatów i odważnych ludzi, którzy ośmielą się wytyczyć drogę dla wielkiej sprawy. Wykorzystuje sport jako sposób na zmianę świata na lepsze i uczynienie świata bardziej tolerancyjnym miejscem do życia dla wszystkich.

Najbliższy mecz

Łódź, 05-11-2020, godz: 17:30
herb radomki
Grot Budowlani ŁódźE.Leclerc
Radomka Radom
Zobacz gdzie gramy