Obóz przygotowawczy w Kielnarowej to nie tylko treningi, ale również rozgrywanie zaplanowanych przez sztab szkoleniowy sparingów.

W dniu wczorajszym nasza drużyna pokonała pierwszoligową UKS SMS Szóstkę Mielec. W planach drużyna ma jeszcze jeden sparing podczas trwającego obozu. najprawdopodobniej z zespołem z ligi niemieckiej.

Pierwsze trzy sety wczorajszego meczu wygrały Radomki, czwarty, dodatkowy był na korzyść drużyny z Mielca.

„Pierwsze granie za nami, bardzo pożyteczne. To jest tak, że dopóki nie zagramy, nie staniemy naprzeciwko rywala, nie przeżyjemy jakichś emocji meczowych, to się nie będziemy poznawać i rozgrywanie takich sparingów jest ważne, dlatego fajnie, że go zagraliśmy. Graliśmy z przeciwnikiem pierwszoligowym, wygraliśmy 3:0, potem przegraliśmy dodatkowego seta. Pierwsze emocje mamy za sobą. Przegląd kadr, sposobów zachowania podczas meczu.’ –  tak w rozmowie z Michałem Nowakiem (CoZaDzien.pl) podsumował mecz trener Skrok.

 

E.Leclerc Radomka Radom – UKS SMS Szóstka Mielec 3:1 (25:21 25:21 25:17 24:26)

Zaborowska (2), Szczepańska-Pogoda (21), Mucha (5), Biała (6), Bałucka (4), Kubacka (14), Szpak (2), Bałuk (8), Laskowska (9), Bodasińska (libero) oraz Witkowska (libero).


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie