Podczas Radom Fashion Show 2019 – prestiżowej modowej imprezy organizowanej przez “Łaźnię – Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galerię – odbyła się prezentacja drużyny E.Leclerc Radomka Radom przed sezonem 2019/2020!

To już kolejny rok kiedy nasze zawodniczki mają okazję zaprezentować się radomianom na wybiegu. Czy jest lepsze miejsce aby zaprezentować piękne dziewczyny niż pokaz mody?

Po oficjalnej zapowiedzi oraz kilku słowach o drużynie przed zgromadzoną publicznością zaprezentowały się wszystkie zawodniczki oraz władze i sztab trenerski. Nieobecni byli, ze względu na obowiązki kadrowe: Marharyta Azizova, Julieta Lazcano oraz Radosław Wodziński.

Mimo zakulisowej tremy każda z dziewczyn pokazała, że z powodzeniem mogłyby probować swoich sił w modelingu! Szeroki uśmiech, pewny krok oraz ogromne owacje przy każdej prezentacji – wszyscy doskonale odnaleźli się w tych, nietypowych dla nich, okolicznościach.

Na koniec kilka słów do zgromadzonych widzów powiedział Thomas Renard-Chardin, Prezes E.Leclerc Radomki Radom: “Dziękuję Władzom Radomia oraz Organizatorom za zaproszenie. Przed nami ambitny sezon i jestem przekonany, że zaskoczymy nie jednego i dumnie będziemy reprezentować nasze miasto Radom na siatkarskich boiskach w Polsce“.

Kilka słów dodała rownież p. Beata Drozdowska, dyrektor “Łaźni”,: “Tak się stało, że nasze losy, Łaźni i Radomki, splotły się. Proszę popatrzeć jak pięknie ta drużyna się prezentuje. Życzymy Wam, aby nadchodzący sezon potoczył się lepiej od poprzedniego“.

Ogromne brawa towarzyszyły drużynie już do samego końca i zejścia ze sceny.

 

Wielkie podziękowania dla “Łaźnia – Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria” i dyrektor Beaty Drozdowskiej za możliwość wzięcia udziału w tej imprezie, Miastu Radom za wsparcie i pomoc przy tej okazji orz wszystkim zgromadzonym kibicom i sympatykom E.Leclerc Radomki Radom za udział w prezentacji!

Do zobaczenia już wkrótce na hali MOSiR!

___

 


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie