Liga siatkówki Kobiet rozpoczyna sezon 2017/2018. Z tej okazji w najbliższą środę drużyna KSZO S.A.Ostowiec zaprezentuje swój zespół. E.Leclerc Radomka również weźmie udział w tym wydarzeniu. 

27 września radomskie siatkarki zaprezentowały się fanom siatkówki. Podopieczne Jacka Skroka rozegrały towarzyski mecz z KSZO Ostrowiec. Niestety różnica poziomów była dość widoczna na boisku, ale nasze dziewczyny walczyły bardzo dzielnie. W sumie rozegrałyśmy cztery partie i wszystkie z nich padły łupem przeciwniczek (19:25, 23:25, 19:25, 21:25).

– Zagraliśmy może zbyt bojaźliwie, może podejmowaliśmy za mało ryzyka. Przez to przeciwniczki dominowały w przyjęciu i na zagrywce, a my nie potrafiliśmy robić w tych elementach zbyt wiele krzywdy. Niemniej było to dla nas bardzo pouczające spotkanie, na pewno wyciągniemy z niego wnioski, które zaprocentują w przyszłości – podsumowywał trener radomskiej drużyny.

Szansa na rewanż pojawiła się niezwykle szybko. Siatkarki E.Leclerc Radomki Radom zostały zaproszone na prezentację drużyny KSZO Ostrowiec. Impreza rozpocznie się 11 października o godzinie 14 w Galerii Ostrowiec, a bezpośrednio po tym rozegrany zostanie mecz towarzyski między KSZO, a Radomką.

-To bardzo dobrze utrzymywać bliskie kontakty z drużynami, które są blisko Radomia i wzajemnie się wspierać. Skorzystamy z tego oczywiście również pod względem sportowym – podkreśla trener E.Leclerc Radomki.

Pierwszy mecz w sezonie 2017/2018 KSZO rozegra w sobotę we własnej hali z Legionovią Legionowo. Przypomnijmy tylko ze zespół z Ostrowca gra w siatkarskiej ekstraklasie.

Wstęp zarówno na prezentację jak i spotkanie towarzyskie jest wolny.

JG


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie