Radomska firma produkująca naturalne kosmetyki Felicea wprowadziła na rynek oficjalne produkty kosmetyczne Radomki!

Felicea to polska marka kolorowych kosmetyków naturalnych która wspiera drużynę E.Leclerc Radomka Radom. Nasze dziewczyny miały możliwość korzystać z kosmetyków radomskiej firmy i bardzo przypadły im one do gustu a dwie z naszych zawodniczek wzięły również udział w specjalnej sesji zdjęciowej do LookBooku marki Felicea na ten rok! Efekty tej sesji możecie znaleźć na profilach w mediach społecznościowych marki.

“Bardzo cieszymy się z naszej współpracy z marką Felicea. Piękne dziewczyny i fantastyczne, naturalne kosmetyki to idealne połączenie” – mówi Robert Grzanka, dyrektor klubu.

Oficjalne kosmetyki możecie nabyć w Hipermarkecie E.Leclerc Radom przy ul. Toruńskiej 1 gdzie prezentują się na specjalnie przygotowanym stoisku.

W ofercie naszego Sponsora znajdują się: kredki do oczu, kredki do ust, korektory, cienie do powiek w kredce, błyszczyki, szminki, pomadki, kosmetyki prasowane: cienie, pudry, róże i bronzer oraz masełko do ust. W chwili obecnej marka posiada w portfolio 55 produktów wytworzonych z naturalnych składników oraz mineralnych pigmentów, bez parabenów.

Wszystkie produkty marki Felicea są bezglutenowe, dodatkowo kosmetyki prasowane są wegańskie.


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie