Faza zasadnicza Ligi Siatkówki Kobiet dobiega końca. Przed E.Leclerc Radomką Radom ostatnie spotkanie przed walką o miejsca 7-8. W radomskiej hali nasze dziewczyny podejmą Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz. Początek spotkania w niedzielę 17.03 o godzinie 17:30.

W lutym Radomka rozegrała 4 mecze. Dwa z nich na wyjeździe i dwa „domowe”. Aktualnie radomska drużyna zajmuje 7 miejsce w tabeli LSK i wszystko wskazuje na to, że po zakończeniu rundy zasadniczej podopieczne Jacka Skroka będą walczyć o miejsce 7-8. Ciężko wskazać rywala, ponieważ o ósmą pozycje walczą jeszcze trzy drużyny: Enea PTPS Piła, Energa MKS Kalisz, DPD Legionovia Legionowo.

Na początku marca E.Leclerc Radomka Radom pojechała na mecz do Łodzi, gdzie wygrała z tamtejszym zespołem Grot Budowlani Łódź 3:2. Teraz siatkarki czeka krótka przerwa. W najbliższy weekend zostaną rozegrane spotkania w ramach Pucharu Polski. Podopieczne Jacka Skroka mają zatem dwa tygodnie, aby dobrze przygotować się do ostatniego meczu fazy zasadniczej.

Dwa ostatnie weekendy marca Radomka walczyć będzie o 7. miejsce w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet na koniec sezonu 2018/2019. Pierwsze spotkanie zostało zaplanowane na 23.03, drugie tydzień później – 30.03. Gra toczy się do dwóch zwycięstw, jeżeli po pierwszych dwóch pojedynkach będzie remis, wówczas trzeci mecz Radomka rozegra w pierwszy weekend kwietnia.

Już teraz zapraszamy Państwa na wszystkie spotkania, które będą miały miejsce w hali MOSiR w Radomiu. Najbliższe z nich 17.03 o 17:30 przeciwko Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz. Podczas meczu zbierane będą pieniądze do puszek dla Olafa Wójcickiego, a między setami odbędzie się finał licytacji gadżetów. Więcej na ten temat TUTAJ.

//Jowita Grzegorzewska


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie