W niedzielę 17.03 odbędzie się ostatni mecz fazy zasadniczej LSK w Radomiu. Podopieczne Jacka Skroka zmierzą się z Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz. Podczas meczu będziemy zbierać pieniądze na pomoc dla Olafka.

Olaf urodził się 05.11.2018 roku z poważną wadą stóp i podudzia, m.in. hemimelia strzałkowa, prawa stopa wrodzony niedorozwój (stópka wykręcona w drugą stronę i tylko 2 paluszki) oraz inne wady kostno-stawowe. Chłopiec przeszedł już bardzo wiele. Ma za sobą kilkukrotne gipsowanie lewej nóżki. Niestety prawa noga potrzebuje bardziej skomplikowanych zabiegów i operacji, które dostępne są poza granicą Polski. Żeby Olaf mógł w przyszłości stanąć na nogach niezbędna jest zarówno operacja, jak i długotrwała rehabilitacja.

Specjalnie dla Olafa organizujemy licytacje siatkarskich gadżetów.  Na licytację oddajemy nie tylko przedmioty E.Leclerc Radomki Radom (kalendarz i koszulka z podpisami całej drużyny), ale także koszulki Grot Budowlani Łódź, KS Developres SkyRes Rzeszów z podpisami siatkarek tych drużyn, kalendarz BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała wraz z autografami oraz koszulkę reprezentacyjną 286-krotnej reprezentantki Polski, olimpijki, dwukrotnej mistrzyni Europy – Małgorzaty Glinki. Licytować można na Facebooku Olafa Wójcickiego.

 

 

Dodatkowo podczas meczu zbierane będą pieniądze do puszek, a między setami odbędzie się finał licytacji gadżetów.

Olafa możecie wspomóc również poprzez przekazanie 1% waszego podatku.
Cel szczegółowy 1%
KRS 0000186434
w polu informacji dodatkowych wpisujemy: 740/W Olaf Wójcicki

Razem możemy pomóc chłopcu i spełnić jego marzenie o samodzielności!


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie