Poznaliśmy laureatów 25. Plebiscyt Sportowego „Echa Dnia”! Najpopularniejszym Sportowcem Ziemi Radomskiej w 2018 roku został Leandro Rossi, piłkarz Radomiaka Radom. Najpopularniejszym Trenerem Ziemi Radomskiej w 2018 roku została Bożena Jadczak z RLTL ZTE Radom. Jacek Skrok oraz Majka Szczepańska-Pogoda  zajęli czwarte miejsce w swoich kategoriach.

Po raz dziesiąty Czytelnicy „Echa dnia” wybierali najpopularniejszych sportowców i trenerów, po raz czwarty najpopularniejsze sportowe talenty oraz po raz drugi najpopularniejszą drużynę amatorów i nauczyciela wychowania fizycznego. W tegorocznej edycji plebiscytu, w Radomiu i we wszystkich powiatach łączna liczba nominacji wynosiła niemal 450. W kategorii Sportowiec były to 151 osób, wśród Trenerów 76.

Wśród wyróżnionych w pierwszej „10” znaleźli się również przedstawiciele E.Leclerc Radomki Radom.

Nasza atakująca Majka Szczepańska-Pogoda zajęła czwarte miejsce w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Ziemi Radomskiej. Siatkarka występuje w radomskiej drużynie już drugi rok i niewątpliwie ma duży wpływ na sukces drużyny. Aktualnie jest najlepiej punktującą zawodniczką Radomki w LSK oraz najlepiej serwującą w rankingu Ligi Siatkówki Kobiet (28 asów serwisowych).

Również czwartą pozycję zajął szkoleniowiec Radomki – Jacek Skrok. Nasz trener został wyróżniony w kategorii Najpopularniejszy Trener Ziemi Radomskiej. Wrócił do miasta i podjął się odbudowy żeńskiej siatkówki w Radomiu. W ubiegłym sezonie doprowadził zespół do ćwierćfinałów Pucharu Polski. Od sezonu 2018/2019 prowadzi radomską drużynę w najwyższej klasie rozgrywkowej.

W najbliższy poniedziałek, 21 stycznia, wraz z „Echem Dnia” będzie można otrzymać 52-stronicowy, bezpłatny dodatek, w którym znajdziecie wszystko o tegorocznym plebiscycie.

Najnowsze galerie