Po rewelacyjnym meczu w Policach, mamy dla Was kolejną świetną informację. Wczoraj została podpisana umowa z firmą Intenson, która od sezonu 2020/2021 będzie Sponsorem E.LECLERC MOYA Radomki Radom.

W poniedziałkowe popołudnie w siedzibie Klubu podpisana została umowa Sponsorska, której świadczenia obejmują m.in. zamieszczenie logotypu Intenson na koszulkach czy ekspozycję logotypu w hali MOSiR.

„Cieszymy się, że firma Intenson dołącza do Rodziny Radomki. Produkty firmy idealnie komponują się ze sportowym i zdrowym trybem życia zawodniczek” – powiedział przy podpisanu umowy Łukasz Kruk, Dyrektor Klubu.

Intenson to wiodąca marka super foods znana na całym świecie. Oprócz ekologicznych produktów w ich ofercie znajdziemy wysokiej jakości odżywki białkowe oraz rewelacyjny kolagen morski, świetny przy dbaniu o zdrowy i młody wygląd.

„Współpraca z E.LECLERC MOYA Radomką to kolejny etap rozwoju naszej marki. Sportowy i przede wszystkim zdrowy tryb życia to wspólnie wyznawane przez nas wartości. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie i nasze produkty, przyczynią się do sukcesów w tym sezonie” – powiedział Prezes Intenson p. Michał Lasocki

Produkty marki Intenson możecie znaleźć na półkach w sklepie naszego Sponsora Tytularnego, E.Leclerc w Radomiu oraz zakupić za pośrednictwem strony internetowej www.Intenson.pl . Dla Kibiców Radomki w najbliższym czasie przewidziane są specjalne kody rabatowe.

Intenson, dziękujemy, że gracie z nami! Witamy w Rodzinie Radomki!

 


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie