Treningiem na siłowni rozpoczynamy okres przygotowawczy do sezonu 2018/2019. Jest to pierwszy sezon E.Leclerc Radomki Radom w Lidze Siatkówki Kobiet. Przed premierowym meczem na parkietach LSK, Radomkę czeka kilka sprawdzianów po drodze.

Siłownia POPGYM gościła dzisiaj nasze siatkarki na pierwszych zajęciach w sezonie 2018/2019. Zawodniczki po wakacjach i urlopach z uśmiechami na twarzach wróciły do treningów.

-Zaczynamy dzisiaj przygotowania do nowego sezonu. W naszej drużynie jest wiele nowych twarzy, dlatego uważam, że ten zespół powinien spędzić ze sobą więcej czasu, poznać się lepiej. Nasz okres przygotowawczy startuje dużo wcześniej niż u innych drużyn. Na pewno ten czas spożytkujemy bardzo dobrze. – mówi trener Jacek Skrok.

We wrześniu na zawodniczki czeka obóz przygotowawczy w Kielnarowej, potem turnieje, między innymi w Wieliczce, Bielsku i u nas, w Radomiu. W ostatni weekend września będziemy gościć ŁKS Łódź, Legionovia Legionowo i drużyna z Cannes z Francji. Sezon zaczynamy meczem domowym w hali MOSiRu. 3. Listopada zagramy przeciwko Volleyball Wrocław.

– Okres przygotowawczy to dobry czas na akcje marketingowe. Z jednej strony dobrze wejdziemy w ten rytm treningu, a z drugiej mamy szansę pokazać się w mediach społecznościowych. Przez cały sierpień trenujemy na obiektach własnych, na początku września mamy krótkie zgrupowanie,  a w drugiej połowie września i października gramy fajne turnieje. Wszystkie zawodniczki są zdrowe i przygotowują się do sezonu pełne ambicji i werwy – kontynuuje trener Skrok.

JG


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie