21 września E.Leclerc Moya Radomka Radom rozegra swój pierwszy mecz w sezonie 2020/2021 w TAURONLiga. Jednak przed inauguracją podopieczne Riccardo Marchesiego czekają dwa mecze kontrolne.

Sezon 2020/2021 już tuż, tuż. Pod koniec września przebudowany radomski zespół powalczy o pierwsze ligowe punkty z Polskimi Przetworami Pałacem Bydgoszcz. Zanim jednak poczujemy na swojej skórze siatkarskie emocje TAURONLigi zmierzymy się z DPD Legionovią Legionowo i Grot Budowlanymi Łódź.

Do Legionowa nasze siatkarki pojadą 10.09, gdzie w DPD Arenie rozegramy mecz kontrolny z tamtejszą drużyną. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:00, a mecz sparingowy będzie można obejrzeć na transmisji na kanałach społecznościowych gospodarzy.

Dwa dni później (12.09) zawodniczki E.Leclerc Moya Radomka Radom stawią się w Łodzi. Tam czekać je będzie mecz kontrolny z Grot Budowlanymi. Rozgrzewka zacznie się o godzinie 14:00. Na ten moment nie ma w planach transmisji live, ale wynik na bieżąco będzie podawany w mediach społecznościowych radomskiego klubu.


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie