Końcówka sierpnia to dla podopiecznych Riccardo Marchesiego kolejny sprawdzian przed zbliżającym się sezonem. W radomskiej hali dziewczyny rozegrały dwumecz z Developresem SkyRes Rzeszów. Piątkowe spotkanie zakończyło się remisem 2:2, a w sobotę lepsze okazały się przyjezdne.

Piątkowe starcie lepiej rozpoczęło się dla ekipy gości, która partię otwarcia wygrała gładko, bo do 16. W drugiej górą była już E.Leclerc Moya Radomka zwyciężając do 21. W trzeciej, znów wygrały podopieczne trenera Stephane’a Antigi (do 21). Czwarta partia padła łupem radomianek, które wygrały do 23, choćw pewnym momencie przegrywały nawet 14:21. Trenerzy umówili się na rozegranie czterech partii, dlatego mecz zakończył się remisem 2:2.

Drugi pojedynek, jeśli chodzi o wynik końcowy, był zdecydowanie bardziej udany dla Developresu, ale każda z odsłon była wyrównana, a trzy z nich kończyły się dopiero na przewagi. Rzeszowianki jednak w decydujących momentach zachowywały więcej zimnej krwi i każdą z odsłon zapisały na swoją korzyść wygrywając 4:0.

We wrześniu na nasze siatkarki czekają mecze wyjazdowe. Zagramy między innymi  w Legionowie i w Łodzi.

Najnowsze galerie