Przed naszymi siatkarkami kolejny tydzień przygotowań do sezonu 2020/2021. Po prawie miesiącu wspólnych treningów rozegrają pierwsze mecze kontrolne.

Podopieczne Riccardo Marchesiego od prawie dwóch tygodni ćwiczą w pełnym składzie. Do drużyny wróciła Julia Twardowska, która po zgrupowaniu kadry dostała kilka dni wolnego. Zespół pracuje nad elementami technicznymi i wraca do formy po długiej przerwie, spowodowanej pandemią COVID -19.

Dziewczyny są w bardzo dobrej sytuacji. Jestem zaskoczony tym, jak szybko się uczą. Chciałbym z tej drużyny wyciągną wszystko, co najlepsze. Niedługo przyjdzie czas na pierwsze mecze kontrolne. Myślę, że po nich będziemy mieli jeszcze więcej materiału do ćwiczeń i popracujemy nad elementami, które ewentualnie kuleją – mówi trener Radomki.

Rozpoczniemy od sparingu z SPS Stal Mielec. To pierwszoligowa drużyna, w której gra, dobrze znana w Radomiu, Olga Samul. Ekipa z Podkarpacia zawita w hali MOSiR 19.08.

Drugi sprawdzian przed E.Leclerc Moya Radomka Radom zaledwie trzy dni później. W sobotę 22.08 zagramy, również w hali przy ul. Narutowicza 9, z DPD Legionovia Legionowo. Legionowianki to nasze ligowe rywalki, z którymi niejednokrotnie przyjdzie nam się zmierzyć w nadchodzącym sezonie 2020/2021.

Kolejne sparingi zaplanowane są na koniec sierpnia i początek września. Więcej informacji wkrótce.

W związku z panującą pandemią COVID-19 i bezpieczeństwem drużyny E.Leclerc Moya Radomka Radom mecze kontrolne będą zamknięte dla publiczności. Wszystkich zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco będziemy informować o wyniku.


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie