Znamy już wszystkie nazwiska, które  będą reprezentowały barwy E.Leclerc Radomki Radom. W nowym sezonie, do 8 zawodniczek z rozgrywek 2017/2018, dołączyło 6 nowych i doświadczonych siatkarek.

Po zakończonym sezonie klub zdecydował, że przedłuży umowy z siatkarkami, które z bardzo dobrej strony pokazały się na pierwszoligowych parkietach i zasługują na występy w Lidze Siatkówki Kobiet. W Radomiu pozostają: Renata Biała, Julita Molenda, Gabriela Borawska, Maja Pelczarska, Majka Szczepańska, Sonia Kubacka, Gabriela Ponikowska oraz Olga Samul. Ponadto do radomskiego teamu dołączyło sześć doświadczonych zawodniczek, które mają na swoim koncie medale Mistrzostw Polski oraz występy w kadrze. Trener Jacek Skrok wzmocnił każdą część drużyny, ponieważ zarówno na ataku, przyjęciu, rozegraniu, środku, jak i na pozycji libero pojawiają się nowe nazwiska. Do kadry Radomki dołączyły Anna Bączyńska, Natalia Skrzypkowska, Alicja Grabka, Joanna Kapturska, Izabela Bałucka oraz Kinga Drabek. Każda z  wyżej wymienionych miała okazję sprawdzić swoje umiejętności w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Podopieczne Jacka Skroka wspólne treningi rozpoczną na początku sierpnia. Później czeka je obóz treningowy, oraz kilka meczów kontrolnych dzięki którym Radomka będzie miała okazję jeszcze przed sezonem zaprezentować swoje umiejętności przed szerszą publicznością.

Sezon 2018/2019 dziewczyny rozpoczną na początku listopada, a pierwszymi rywalkami naszego zespołu będą zawodniczki Impelu Wrocław. Mecz inauguracyjny odbędzie się w Radomiu, pełny terminarz tutaj.

 

Kadra E.Leclerc Radomki Radom na sezon 2018/2019:

Przyjmujące: Renata Biała, Anna Bączyńska, Natalia Skrzypkowska, Julita Molenda, Gabriela Borawska.

Rozgrywające: Maja Pelczarska, Alicja Grabka.

Atakujące: Majka Szczepańska, Joanna Kapturska.

Środkowe: Sonia Kubacka, Gabriela Ponikowska, Izabela Bałucka.

Libero: Kinga Drabek, Olga Samul.

 


 

Już dziś zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o specjalnym promocjach i nowościach w E.Leclerc Radomce. Subskrybując nasz mailing otrzymasz specjalne zniżki i oferty od sponsorów i partnerów E.Leclerc Radomki przygotowane tylko dla kibica E.Leclerc Radomki!

Zależy nam, żeby być z naszymi Kibicami w bezpośrednim kontakcie. Nie chcemy, żeby ominęły Cię istotne informacje dotyczące radomskiej drużyny siatkarek. Koniecznie dołącz do oficjalnego klubowego newslettera i ciesz się zniżkami!

Aby zapisać się do newslettera należy w polu poniżej wpisać swój adres e-mail, a następnie potwierdzić subskrybcje, klikając w link otrzymany w pierwszej powitalnej wiadomości od E.Leclerc Radomka Radom.


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie