Tysiące przejechanych kilometrów, godziny spędzone na parkiecie, setki litrów potu wylanego na siłowni, 8 wygranych spotkań 3:0 i aż 8 rozegranych tie-braków, z czego 5 wygranych – tak w sezonie 2017/2018 pracowały siatkarki E.Leclerc Radomki Radom.

Podopieczne Jacka Skroka wygrały 20 spotkań, w tym osiem 3:0, siedem 3:1 i pięć 3:2. Mecze drużyny z Radomia można było oglądać również na żywo dzięki transmisjom prowadzonym przez RGM. Najchętniej oglądanym widowiskiem był mecz wyjazdowy 4. Kolejki I Ligi Kobiet przeciwko MKS Kalisz. Meczem „domowym”, na który przyszła największa ilość kibiców to zdecydowanie mecz z Chemikiem Police, rozegrany przy ulicy Narutowicza 9.

Siatkarki E.Leclerc Radomki Radom spokojnie mogą mówić, że MOSiR jest ich drugim domem. W hali spędziły 29885 minut. Trening na siłowni kosztował je 21867 min w ciągu sezonu. Zawodniczki Radomki w minionym roku mierzyły łącznie 25 metrów i 8 centymetrów i miały 352 lata.

W trakcie sezonu 2017/2018 dziewczyny musiały pokonać 4142 km, a w podróży spędziły 50 godzin i 16 minut, czyli lekko ponad 2 dni ciągłej jazdy. Na parkietach siatkarskich spędziły 46 godzin i 12 minut. Najdłuższy mecz trwał 3 godziny i 18 min i był rozgrywany w Tarnowie podczas 7.kolejki rundy zasadniczej.

Dzięki udziałowi w Pucharze Polski, Radomka miała okazję grać z drużynami z Ligi Siatkówki Kobiet. Do Radomia przyjechało 38 siatkarek, grających w najwyższej klasie rozgrywkowej. W trakcie sezonu nasze miasto odwiedziły także 173 zawodniczki, na co dzień reprezentujące barwy pierwszoligowych klubów.

 

 


Już dziś zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o specjalnym promocjach i nowościach w E.Leclerc Radomce. Subskrybując nasz mailing otrzymasz specjalne zniżki i oferty od sponsorów i partnerów E.Leclerc Radomki przygotowane tylko dla kibica E.Leclerc Radomki!

Zależy nam, żeby być z naszymi Kibicami w bezpośrednim kontakcie. Nie chcemy, żeby ominęły Cię istotne informacje dotyczące radomskiej drużyny siatkarek. Koniecznie dołącz do oficjalnego klubowego newslettera i ciesz się zniżkami!

Aby zapisać się do newslettera należy w polu poniżej wpisać swój adres e-mail, a następnie potwierdzić subskrybcje, klikając w link otrzymany w pierwszej powitalnej wiadomości od E.Leclerc Radomka Radom.

 


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie