Już dziś zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o specjalnym promocjach i nowościach w E.Leclerc Radomce. Subskrybując nasz mailing otrzymasz specjalne zniżki i oferty od sponsorów i partnerów E.Leclerc Radomki przygotowane tylko dla kibica E.Leclerc Radomki!

Zależy nam, żeby być z naszymi Kibicami w bezpośrednim kontakcie. Nie chcemy, żeby ominęły Cię istotne informacje dotyczące radomskiej drużyny siatkarek. Koniecznie dołącz do oficjalnego klubowego newslettera i ciesz się zniżkami!

Aby zapisać się do newslettera należy w polu poniżej wpisać swój adres e-mail, a następnie potwierdzić subskrybcje, klikając w link otrzymany w pierwszej powitalnej wiadomości od E.Leclerc Radomka Radom.

 


Administratorem Twoich danych osobowych będzie E.Leclerc Radomka Radom (adres: ul. Narutowicza 9, 26-600 Radom). Twoje dane będą wykorzystywane przez E.Leclerc Radomkę w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego w tym badania satysfakcji z poziomu świadczonych usług, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu polegającego na potrzebie dbania o jakość oraz promowania działalności, produktów i usług E.Leclerc Radomki, Sponsorów i Partnerów E.Leclerc Radomki. W miarę możliwości, będziemy tworzyli oferty produktów i usług dedykowane dla Ciebie, przygotowane w oparciu o Twoje dane, w szczególności, jeśli podałeś swoją datę urodzenia, otrzymasz informację z przygotowaną dla Ciebie urodzinową ofertą. W ramach prawnie uzasadnionego interesu E.Leclerc Radomki będziemy wykorzystywać Twoje dane również do analiz (m.in. statystycznych i dotyczących istotnych cech odbiorców naszych usług i produktów) prowadzonych w celu lepszego przygotowania naszej oferty lub informacji czy zapewnienia bardziej skutecznego dotarcia do wybranej grupy odbiorców. Możesz skontaktować się z E.Leclerc Radomką wysyłając maila na adres: daneosobowe@radomka.com. Polecamy taki sposób kontaktu w szczególności w przypadku, w którym chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw tj. prawa dostępu do danych; otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawa do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych. Wszystkie dane podajesz dobrowolnie. E.Leclerc Radomka będzie przekazywała Twoje dane podmiotom trzecim realizującym na zlecenie E.Leclerc Radomki usługi związane z działalnością marketingową E. Leclerc Radomki m.in. usługi w zakresie prowadzenia i utrzymania systemów informatycznych służących do przesyłania informacji handlowych oraz agencjom reklamowym prowadzącym działalność reklamową na zlecenie E.Leclerc Radomki. E.Leclerc Radomka nie będzie przekazywała Twoich danych poza granice Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Przysługuje Ci prawo do dostępu do danych; otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w zakresie marketingu bezpośredniego. Aby skorzystać z któregokolwiek z powyższych praw napisz na daneosobowe@radomka.com. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych narusza przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. E.Leclerc Radomka będzie korzystać z podanych przez Ciebie danych do momentu, w którym zdecydujesz się odwołać zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, które udzieliłeś. Sposób odwołania tych zgód opisany będzie w każdym mailu, który otrzymasz od E.Leclerc Radomki Radom.

 


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie