22 czerwca to szczególna data. Tego dnia świętujemy urodziny jednej  z naszych zawodniczek. Sto lat!

Przyjmująca Radomki Radom to siatkarka związana z klubem od 2017 roku. Wcześniej grała między innymi w Blusoft Mozovii. W wolnym czasie lubi sprzątać, słuchać muzyki  i odpoczywać. Wakacje najchętniej spędza nad polskim morzem, a w siatkówkę chciałaby grać, dopóki zdrowie jej pozwoli. Renia jest bardzo pozytywną osobą i w życiu wyznaje zasadę, że wszystko jest możliwe, trzeba tylko w to uwierzyć.

Miniony sezon był dla Renaty debiutanckim na pierwszoligowych parkietach siatkarskich. Na swojej pozycji pokazała się z bardzo dobrej strony, przyjmując 746 razy z 58% skutecznością. Radomska siatkarka zagrywała 379 razy i w polu serwisowym zanotowała 51% skuteczność. Podobnie sytuacja wyglądała w ataku, gdzie Biała uplasowała się na drugiej pozycji, po Majce Szczepańskiej (760 ataków).

Renata już nie może doczekać się pierwszych spotkań w Lidze Siatkówki Kobiet.

– Bardzo się z tego cieszę, że dostałam od trenera szansę występów na parkietach LSK i myślę, że to będzie fajna przygoda i nowe wyzwania. Liczę, że na trybunach pokaże się więcej kibiców, a my postaramy się zrobić wszystko żeby wszyscy chętnie przychodzili na nasze mecze .

Z okazji urodzin składamy Reni najserdeczniejsze życzenia! Przede wszystkim dalszych sukcesów w siatkówce, spełniania najskrytszych marzeń, zdrowia i samych pozytywnych chwil w życiu! Sto lat!

 

 


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie