Julita Molenda to kolejna zawodniczka, która w sezonie 2018/2019 zobaczymy na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet w barwach radomskiego zespołu. Młoda przyjmująca zdecydowała się przedłużyć umowę z Radomką Radom.

Julita to wychowanka  MUKS-u 13 Radom. W minionym sezonie 2017/2018 pokazała się z bardzo dobrej strony. Przyjmowała 333 razy z 53% skutecznością. W polu zagrywki również nie próżnowała. Wykonała 184 serwisy (skuteczność 61%), a atakowała 341 razy.

– Trener Skrok obejmując Radomkę zbudował bardzo fajny i zgrany team. Bardzo się cieszę, że dalej mam szansę być częścią tego zespołu. Trener daje nam dużo rad i pozwala stawać się coraz lepszymi siatkarkami. – mówi Julita – Myślę, że to wspaniała sprawa, że w przyszłym sezonie zaprezentujemy się w LSK. To ogromna szansa zarówno dla miasta, klubu jak i samych zawodniczek. Mam nadzieję, że w sezonie 2018/2019 niejednego jeszcze zaskoczymy.

Trener Srok po debiutanckim sezonie w I Lidze był bardzo zadowolony z występów młodej przyjmującej:

– Julita to juniorka, która występowała w wielu meczach jako zawodniczka zadaniowa i pokazał się z bardzo dobrej strony. Na pewno w tym sezonie będzie musiała walczyć o miejsce w składzie, bo dziewczyn na tej pozycji jest więcej, ale poczekamy i zobaczymy co przyniosą pierwsze wspólne treningi.

 


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie