Wielokrotna Mistrzyni Polski i zdobywca Pucharu Polski w sezonie 2018/2019 zasili szeregi E.Leclerc Radomki Radom. Uzdolniona przyjmująca Natalia Skrzypkowska podpisała roczny kontrakt z radomskim zespołem.

Natalia to zawodniczka z bardzo bogatą karierą siatkarską. Jej poczynania mogliśmy śledzić między innymi w Sopocie, Dąbrowie Górniczej, Łodzi, Muszynie, Bielsku-Białej, czy Ostrowcu Świętokrzyskim. Ostatni rok spędziła właśnie w KSZO,  z którym Radomka miała okazję grać w sezonie 2017/2018.

W minionym sezonie grałam przeciwko Radomce, ale wtedy skupiałam się głównie na grze mojej drużyny. Te mecze nie miały wpływu na mój tegoroczny wybór klubu. Lubię wyzwania i chciałam być częścią tego projektu – zdradza szczegóły przejścia do Radomki Skrzypkowska – Nie będę ukrywała, że duże znaczenie miał fakt, że trenerem jest Jacek Skrok, który w zeszłym sezonie zrobił w Radomiu naprawę niezłą robotę i bardzo się cieszę, że będę mogła z nim teraz współpracować. Transfer przebiegł szybko, bo nie zastanawiałam się długo nad ofertą. – dodaje.

Popularna „Muszla” ma na swoim koncie wiele sukcesów i osiągnieć. Jest reprezentantką Polski w drugim żeńskim zespole siatkarskim. Dwukrotnie zdobyła Puchar Polski z MKS Dąbrową Górniczą. W swoim dorobku ma również srebrny i brązowy medal Mistrzostw Polski oraz liczne medale Mistrzostw Polski młodziczek, juniorek i kadetek ( 3 brązowe, 2 srebrne i 3 złote).  W 2012 roku zdobyła indywidualne wyróżnienie na Memoriale Agaty Mróz-Olszewskiej jako najlepiej serwująca.

Jakie oczekiwania na najbliższy sezon ma nowa przyjmująca E.Leclerc Radomki Radom?

Kolejny sezon chciałabym cieszyć się grą w siatkówkę, tak jak do tej pory. Wraz z nową drużyną postaramy się walczyć o jak najlepszy wynik. To mogę obiecać. – podsumowuje Natalia Skrzypkowska.

 

JG


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie