Po ogłoszeniu nowego trenera radomskich siatkarek przyszedł czas na odsłonięcie kart dotyczących składu drużyny na sezon 2020/2021. Zdolna radomianka Paulina Zaborowska dalej będzie bronić barw E.Leclerc Radomki Radom.

Młoda rozgrywająca ma na koncie wiele sukcesów. Jest reprezentantką Polski i brązową medalistką Mistrzostw Europy Juniorek. W zeszłym roku wraz z zespołem z Legionowa pokonała w finale Mistrzostw Polski Juniorek zespół SPS Volley Piła i indywidualnie zdobyła nagrodę najlepszej rozgrywającej tego turnieju. Dla drużyny z Legionowa był to piąty złoty medal juniorek, a zarazem dziesiąty złoty order dla LTS-u. Klub E.Leclerc Radomka Radom jest pierwszym w jej seniorskiej karierze.

W zakończonych już rozgrywkach Paulina, jako rozgrywająca, zdobyła 23 punkty, w tym 10 blokiem. Dwukrotnie została wybrana najlepszą zawodniczką spotkania.

– Paulina Zaborowska w tym sezonie przeżyła skok na głęboką wodę. Po kontuzji Pauliny Szpak to ona prowadziła grę zespołu. Cieszymy się, że Zaborko zostaje w klubie. Pod względem sportowym, jak i wizerunkowym, w końcu to radomianka z krwi i kości! – mówi prezes Thomas Renard Chardin.

Już jutro na naszej stronie znajdziecie obszerny wywiad z Paulina!


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie