Wielkimi krokami zbliża się finał Pucharu Polski. Radomka jako “czarny koń” zawodów już jutro pojedzie do Nysy. Oprócz podopiecznych Jacka Skroka o trofeum powalczą również: ENEA PTPS Piła, Grot Budowlani Łódź i ŁKS Commercecon Łódź.

Już w najbliższy weekend rozegrany zostanie Puchar Polski w piłce siatkowej kobiet. E.Leclerc Radomka Radom w meczu półfinałowym zmierzą się z Grot Budowanymi Łódź. W tym roku jest to jedyny zespół, który brał udział w zeszłorocznych rozgrywkach Pucharu Polski. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza w półfinale, po dramatycznym meczu, pokonały Impel Wrocław 3:2, jednak w finale nie były w stanie sprostać fantastycznie spisującym się zawodniczkom Chemika Police. Wicemistrzynie Polski jednak w bojowych nastrojach jadą na Final Four Pucharu Poski. Podkreśla to przyjmująca Julia Twardowska:

Do Nysy jedziemy w bardzo dobrych nastrojach, jesteśmy bardzo zmotywowane. Na razie skupiamy się na pierwszym meczu z Radomiem. Zespół ten pokazał swój potencjał w starciu z Chemikiem, wiemy na co go stać. Cały nasz zespół ma ogromny apetyt na Puchar Polski, dlatego dołożymy wszelkich starań aby osiągnąć ten cel.

Wcale nie mniej zmotywowane jadą do Nysy radomskie zawodniczki. Zarówno Maja Pelczarska, jak i Oriana Miechowicz zapewniają, że wszyscy są bojowo nastawieni. Radomka drużyna chce sprawić jeszcze niespodziankę i powalczyć o najwyższe trofeum Pucharu Polski!

Terminarz poszczególnych spotkań:

Sobota, 10 marca, mecze półfinałowe:

14:45: ŁKS Commercecon Łódź – Enea PTPS Piła

18:00: Grot Budowlani Łódź – E.Leclerc Radomka Radom

Niedziela, 11 marca:

 14:45: Finał Pucharu Polski Kobiet 2018

JG

Źródło: https://www.s-w-o.pl/


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie