W meczu z Energa MKS Kalisz (20.01) nasza rozgrywająca Paulina Szpak, podczas zderzenia w obronie, doznała kontuzji barku i uszkodziła obrąbek stawowy oraz torebkę stawową.

„Paulina przechodzi badania w celu jak najlepszego zdiagnozowania urazu i zaplanowania sposobu leczenia.” Powiedział Piotr Filipowicz, fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego E.leclerc Radomki Radom. “Najprawdopodobniej przejdzie operację barku. O terminie dowiemy się w najbliższych dniach, ale raczej nie zobaczymy jej na boisku do końca sezonu”.

Paulinie życzymy zdrowia i szybkiego powrotu na boisko. O przebiegu leczenia będziemy Was informować. Jesteśmy z Tobą!
#RodzinaRadomki

W związku z zaistniałą sytuacją Zarząd Klubu zdecydował się na zakontraktowanie rozgrywającej, która w barwach E.Leclerc Radomki Radom pozostanie do końca sezonu.

Wybór padł na Katarzynę Olczyk, wychowankę zespołu siatkarskiego z Ostrowca Świętokrzyskiego, która w tym sezonie reprezentowała barwy Wisły Warszawa!

„Cieszymy się, że Kasia dołącza do Radomki i wspomoże na boisku Paulinę Zaborowską.” Powiedział Łukasz Kruk, Dyrektor Radomki. „Katarzyna Olczyk to doświadczona siatkarka, mająca na swoim koncie występy w czołowych klubach w Polsce. W sytuacj,i kiedy jedna z naszych rozgrywających doznała kontuzji, musieliśmy działać szybko, aby wspomóc tą pozycję. Liczymy, że Kasia wraz z Pauliną doskonale poradzą sobie w końcówce tego sezonu” dodał Łukasz Kruk.

Katarzyna Olczyk jest już w Radomiu i rozpoczęła treningi z drużyną. Najprawdopodobniej zobaczymy ją już w sobotnim meczu z DPD Legionovią.


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie