Amerykańska przyjmująca wzmocni szeregi radomskiej drużyn! 23-latka przeniosła się do Włoch przed początkiem aktualnie trwającego sezonu, zasilając klub Brescia Valsabinna Banca. Teraz wzmocni team Adama Grabowskiego!

Veronica urodziła się 20.01.1997 roku w West Jordan w stanie Utah. Ma 183 centymetry wzrostu i gra na pozycji przyjmującej. Przed występami na europejskich boiskach grała w barwach Uniwersytetu Birmingham. Do Polski przeniosła się z drużyny Serie A – Banci Valsabbina Millenium Brescia, zastępując wolne miejsce po Mii Jerkov.

Młoda zawodniczka, na pewno głodna gry, która, wierzymy, że będzie wzmocnieniem przed rundą rewanżową.” – powiedział o transferze Thomas Renard, Prezes E.Leclerc Radomki. -„Po grze w lidze uniwersyteckiej na pewno ma motywację, żeby pokazać się z jak najlepszej strony w dorosłej siatkówce. Dodatkowo szukaliśmy wzmocnień, bo wszyscy wiemy, jak wygląda nasza sytuacja w LSK” – dodał Thomas Renard.

Roni Jones-Perry jest w Radomiu i zobaczymy ją dzisiaj w meczu z Energa MKS Kalisz!
Cały weekend próbowaliśmy dopiąć występ Veronici w meczu z Kaliszem. Udało się i zobaczymy ją dzisiaj na boisku!” – powiedział Łukasz Kruk, dyrektor Klubu. “Dziękujemy Amerykańskiej Federacji Siatkówki,  Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej oraz Polskiej Lidze Siatkówki  za pomoc.”

Roni, witamy w Rodzinie Radomki!
Roni, welcome to Radomka Family!

P.S. W dniu dzisiejszym nasza nowa zawodniczka obchodzi urodziny, więc przy okazji życzymy jej Wszystkiego Najlepszego i sprawienia sobie wspaniałego prezentu w postaci zwycięstwa 🙂


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie