Po raz kolejny drużyna E.Leclerc Radomki Radom bierze udział w inicjatywie Stowarzyszenia Wiosna pt. „Szlachetna Paczka”. Wraz z naszymi Przyjaciółmi oraz Wami, Drodzy Kibice chcemy przygotować wspaniały prezent dla potrzebującej Rodziny.

Wśród zawodniczek, sztabu oraz pracowników Klubu zbieraliśmy pieniądze, które w całości przeznaczymy dla wybranej przez nas rodziny. Chcemy, abyście również Wy, jako Rodzina Radomki, włączyli się w tę akcję!

Już w czwartek siatkarki E.Leclerc Radomki Radom wraz ze sztabem będą robiły zakupy w hipermarkecie E.Leclerc w Radomiu!

Oto krótki opis wybranej przez nas rodziny:

Pani Katarzyna wraz z partnerem, panem Karolem mają dwóch synów Damiana i Karola. Pani Katarzyna po ukończeniu liceum, chciała pracować jako kierowca zawodowy, jednak na przeszkodzie stanęły przepisy, które uniemożliwiły jej zrobienie kursu (trzeba mieć min. 24 lata). Kobieta wyjechała za granicę, aby pracować. Kiedy wróciła do Polski, nie mogła znaleźć pracy, a potem pojawiły się dzieci. Wraz z panem Karolem nie mieli warunków mieszkaniowych, zamieszkali więc u rodziców pana Karola. Na początku matka Karola pomagała im w wychowaniu Damiana, lecz potem zmarła. Rodzice pana Karola przepisali budynek gospodarczy na niego, pani Katarzyna i pan Karol zamieszkali w nim. Gdy urodził się ich drugi syn, Kamil, okazało się, że ma problemy z sercem. Przez wiele lat był pod opieką kardiologiczną. Obecnie odbywa kontrolne wizyty raz na pół roku. Rodzina utrzymuje się z pracy pana Karola, zasiłku rodzinnego oraz programu 500+ (razem 3098 zł). Po odliczeniu wydatków na mieszkanie rodzinie pozostaje ok. 593 zł na osobę miesięcznie.

Pokażmy, że Kibice E.Lecerc Radomki Radom są najlepsi i wspólnie, wspomóżmy rodzinę w potrzebie! Jeżeli ktoś z Państwa chciałby dołączyć się i wspomóc rodzinę Pani Katarzyny prosimy do piątku (06.12.2019) o przyniesienie do siedziby klubu środków chemicznych lub żywności.

Liczymy na Was!

Więcej informacji o rodzinie TUTAJ.


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie