30. listopada E.Leclerc Radomka Radom zmierzy się w ramach 7. kolejki z #VolleyWrocław. Dla podopiecznych Adama Grabowskiego będzie to pierwsza szansa na wygraną i komplet punktów w sezonie 2019/2020.

#VolleyWrocław to klub, który od sezonu 2012/2013 gra w ekstraklasie, kontynuując tradycję Klubu Sportowego Gwardia we Wrocławiu. Podopieczne Wojciecha Kurczyńskiego mają na swoim koncie srebrne i brązowe medale Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski. W minionym sezonie zespół z Wrocławia zajął w rozgrywkach 11. Miejsce. W obecnych rozgrywkach siatkarki wygrały 2 spotkania, a przegrały 5 meczów. Aktualnie są w tabeli na miejscu 10. i mają 5 punktów.

Rywalizacja w sobotę 30.listopada na pewno będzie zacięta. O godzinie 18 oficjalnie rozpoczniemy spotkanie w ramach 7. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet.

– Przed nami mecze o ważne punkty. Musimy się maksymalnie skupić i pokazać na parkiecie wszystkie nasze umiejętności. Naszym atutem będzie niewątpliwie własna hala. Mam nadzieję również, że kibice licznie stawią się i będą nieść nas, swoim dopingiem, po zwycięstwo. Już dziś wszystkich serdecznie zapraszam 30. Listopada do hali MOSiR! – mówi trener drużyny, Adam Grabowski.

Mecz E.Leclerc Radomka Radom – #VolleyWrocław już dziś. Bilety na to wydarzenie można zakupić w dniu meczu w kasach hali MOSiR lub poprzez naszą stronę internetową TUTAJ.


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie