W najbliższy weekend podopieczne Jacka Skroka rozegrają kolejne mecze sparingowe. Tym razem wezmą udział w turnieju zorganizowanym w Wieliczce, gdzie zmierzą się między innymi z Energa MKS Kalisz i DevelopRes SkyRes Rzeszów.

W hali sportowej w Wieliczce wystąpią drużyny z trzech lig. Zespoły podzielono na dwie grupy. W grupie A zagrają 7R Solna Wieliczka, #Volley Wrocław i dobrze nam już znana niemiecka drużyna Rote Raben Vilsbiburg. W grupie B obok E.Leclerc Radomki Radom są Energa MKS Kalisz i DevelopRes SkyRes Rzeszów. Mecze rozgrywane będą w systemie każdy z każdym po trzy sety bez względu na wynik. Przy wyniku 3:0 zwycięzca otrzymuje 3 punkty, natomiast przy wyniku 2:1 zwycięzca otrzymuje 2 punkty, a przegrany 1. O kolejności miejsce decyduje kolejno: liczba zdobytych punktów, liczba wygranych meczów, stosunek małych punktów. Po zakończeniu fazy grupowej, w niedzielę odbędą się mecze o miejsca. Pierwsze drużyny z grup zagrają o 1 miejsce, drugie zespoły o 3 miejsce, a trzecie zespoły o 5 miejsce. Te spotkania będą rozgrywane tradycyjnym systemem do trzech wygranych setów.

E.Leclerc Radomka Radom rozegra swoje mecze w sobotę o godzinie 10 i 18. Rano naszym przeciwnikiem będzie beniaminek minionych rozgrywek LSK – Energa MKS Kalisz. Popołudniu zagramy również z dobrze znaną z ekstraklasy druzyną KS DevelopRes SkyRes Rzeszów. Poniżej harmonogram całego turnieju.

Harmonogram:

Piątek, 20.09.2019

19:00 7R Solna Wieliczka – Rote Raben Vilsbiburg

Sobota, 21.09.2019

10:00 Energa MKS Kalisz – E.Leclerc Radomka Radom
12:00 Rote Raben Vilsbiburg – #Volley Wrocław
14:00 Energa MKS Kalisz  – KS DevelopRes SkyRes Rzeszów
16:00 7R Solna Wieliczka – #Volley Wrocław
18:00 E.Leclerc Radomka Radom – KS DevelopRes SkyRes Rzeszów

Niedziela, 22 września
10:00 Mecz o o 5 miejsce
12:00  Mecz o 3 miejsce
14:00  Mecz o 1 miejsce


Powrót do aktualności

Najnowsze galerie