Ul. Narutowicza 9 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Charytatywny Mecz Gwiazd

Mecz Gwiazd jakiego jeszcze nie było! W sobotę, 25. maja na parkiecie hali MOSiR po raz pierwszy drużyna E.Leclerc Radomka Radom zagra przeciwko Cerrad Czarnym Radom. W roli gwiazd wystąpią siatkarze Cerrad Czarnych, siatkarki E.Leclerc Radomki oraz zaproszeni goście, między innymi Paweł Zagumny.

2 marca na Balu Charytatywnym w hotelu Karo Prezes Thomas Renard-Chardin wylicytował za kwotę 5000 zł mecz towarzyski z drużyną Cerrad Czarni Radom. Kibiców E.Leclerc Radomki Radom czeka zatem niezwykłe wydarzenie. W sobotę 25. maja o godzinie 17 pierwszy gwizdek rozpocznie spotkanie pomiędzy zespołami. Drużyny będą prowadzone przez trenerów X, a ich składy poznacie w najbliższych dniach.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia będzie można wylicytować siatkarskie koszulki i gadżety, a cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie małego Franka. Chłopiec walczy z glejakiem mózgu DIPG i ma szansę na eksperymentalne leczenie w Stanach Zjednoczonych, które niestety dużo kosztuje. Możemy mu pomóc!

Wstęp na mecz jest darmowy, a cały event zaczyna się o godzinie 17. Koniecznie zaznaczcie tę datę w kalendarzu na czerwono. Serdecznie zapraszamy!