Ul. Narutowicza 9 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Bilety na mecz z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała już dostępne!

Bilety na mecz z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała już dostępne! Zapraszamy do zakupu wejściówek! 

Ruszyła sprzedaż wejściówek na mecz z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, który odbędzie się 22. lutego o godzinie 17:30 w radomskiej hali MOSiR. Będzie to nie lada gratka dla fanów Siatkówki! Po drugiej stronach siatki stanie bezpośredni rywal do walki o 6.miejsce w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet w sezonie 2018/2019. E.Leclerc Radomka Radom chce ponownie pokonać drużynę z Bielska-Białej i być bliżej wymarzonego celu. Przyjdźcie i razem z nami kibicujcie radomskim siatkarkom!

Na meczu będzie przeprowadzana zbiórka na chorego chłopca, Adasia. Adaś nie widzi, ale możemy nauczyć go patrzeć w inny sposób. Urodził się bez gałek ocznych. Chłopiec przeszedł już 7 operacji wszczepienia do oczodołu implantów samorozprężających się typu ekspander. Silikonowe kulki zapewniają prawidłowe ciśnienie , niezbędne do stymulacji rozwoju kości twarzoczaszki. Dzięki nim buzia Adasia nie deformuje się. Adaś potrzebuje także, opieki rehabilitantów, terapeutów i specjalistów, by dobrze się rozwijać. Pieniądze przeznaczone będą na turnus rehabilitacyjny z aquaterapią.

Bilety na to spotkanie są już dostępne! Wejściówki można zakupić poprzez stronę internetową TUTAJ. oraz w dniu meczu w kasach hali MOSiR przy ulicy Narutowicza 9.

Cena biletu normalnego wynosi 20 zł na dolne trybuny i 10 zł na górne. Bilety za 5 zł kupią dzieci i młodzież między 5, a 17 rokiem życia oraz studenci za okazaniem ważnej legitymacji, a także emeryci 5zł za bilet zapłacą również rodzice dziewczynek grających w Akademii Radomki.

Zawodniczki Akademii Radomki wchodzą na mecz bezpłatnie wraz z jednym rodzicem/opiekunem. Oprócz tradycyjnych biletów w zakupie są również karnety na cały sezon 2018/2019 z 20% rabatem! 120 zł karnet normalny (górne sektory) 160 zł karnet VIP (dolne sektory)

Więcej informacji oraz możliwość zakupu w siedzibie klubu – ul. Narutowicza 9 oraz pod numerem telefonu 666 407 437.