Ul. Narutowicza 9 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Enea PTPS Piła

Bilety na mecz z Enea PTPS Piła już dostępne! Zapraszamy do zakupu wejściówek! 

Ruszyła sprzedaż wejściówek na mecz z Enea PTPS Piła, który odbędzie się 8. lutego o godzinie 17:30 w radomskiej hali MOSiR. Będzie to nie lada gratka dla fanów Siatkówki! Po drugiej stronach siatki stanie bezpośredni rywal do walki o 7.miejsce w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet w sezonie 2018/2019. E.Leclerc Radomka Radom chce utrzymać swoją passę zwycięstw i zrewanżować się za spotkanie z pierwszej części fazy zasadniczej! Przyjdźcie i razem z nami kibicujcie radomskim siatkarkom!

Bilety na to spotkanie są już dostępne! Wejściówki można zakupić poprzez stronę internetową TUTAJ. oraz w dniu meczu w kasach hali MOSiR przy ulicy Narutowicza 9.

Cena biletu normalnego wynosi 20 zł na dolne trybuny i 10 zł na górne. Bilety za 5 zł kupią dzieci i młodzież między 5, a 17 rokiem życia oraz studenci za okazaniem ważnej legitymacji, a także emeryci 5zł za bilet zapłacą również rodzice dziewczynek grających w Akademii Radomki.

Zawodniczki Akademii Radomki wchodzą na mecz bezpłatnie wraz z jednym rodzicem/opiekunem. Oprócz tradycyjnych biletów w zakupie są również karnety na cały sezon 2018/2019 z 20% rabatem! 120 zł karnet normalny (górne sektory) 160 zł karnet VIP (dolne sektory)

Więcej informacji oraz możliwość zakupu w siedzibie klubu – ul. Narutowicza 9 oraz pod numerem telefonu 666 407 437.