Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Bilety na mecz z Grot Budowlani Łódź już w sprzedaży!

Ruszyła sprzedaż wejściówek na mecz z Grot Budowlani Łódź, który odbędzie się 16.12 o godzinie 16.00 w radomskiej hali MOSiR. Będzie to nie lada gratka dla fanów Siatkówki! Po drugiej stronach siatki stanie drużyna, która w minionej kolejce pokonała Mistrza Polski – Chemik Police. E.Leclerc Radomka Radom też chce utrzymać swoją passę zwycięstw! Przyjdźcie i razem z nami kibicujcie radomskim siatkarkom!

Bilety na to spotkanie są już dostępne! Wejściówki można zakupić poprzez stronę internetową TUTAJ. oraz w dniu meczu w kasach hali MOSiR przy ulicy Narutowicza 9.

Cena biletu normalnego wynosi 20 zł na dolne trybuny i 10 zł na górne. Bilety za 5 zł kupią dzieci i młodzież między 5, a 17 rokiem życia oraz studenci za okazaniem ważnej legitymacji, a także emeryci 5zł za bilet zapłacą również rodzice dziewczynek grających w Akademii Radomki.

Zawodniczki Akademii Radomki wchodzą na mecz bezpłatnie wraz z jednym rodzicem/opiekunem. Oprócz tradycyjnych biletów w zakupie są również karnety na cały sezon 2018/2019 z 20% rabatem! 120 zł karnet normalny (górne sektory) 160 zł karnet VIP (dolne sektory)

Więcej informacji oraz możliwość zakupu w siedzibie klubu – ul. Narutowicza 9 oraz pod numerem telefonu 666 407 437.