Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Natalia Murek odchodzi z MOYA Radomka Radom!

Po trzech sezonach w Radomiu, Natalii Murek opuszcza klub MOYA Radomka Radom.

Natalia do drużyny Radomki dołączyła w trakcie sezonu 2021/2022, przechodząc z wrocławskiej drużyny, #Volley Wrocław. Przyjmująca szybko i sprawnie zadomowiła się w szeregach zespołu z Radomia. Podczas wszystkich sezonów w radomskim zespole, Murek pełniła bardzo istotną rolę w podstawowym składzie, niejednokrotnie prowadząc zespół ku zwycięstwu. W barwach MOYA Radomki Radom, Natalia rozegrała łącznie 71 spotkań, zdobyła 849 punktów, w tym przekroczyła barierę 2000 punktów oraz 100 asów w najwyższej klasie rozgrywkowej polskiej siatkówki kobiecej, Tauron Liga.

- „Natalia dołączając do drużyny w trakcie trwającego sezonu 2021/2022, bardzo nas wspomogła. Przez te trzy sezony gry w naszym klubie pokazała, jak bardzo ambitną i charakterną jest zawodniczką. Dziękujemy Natalii za godne reprezentowanie barw naszej drużyny i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju kariery.” - powiedział Łukasz Kruk, Dyrektor Zarządzający Radomka S.A. 

- „Ostatnie trzy lata spędzone w Radomce dały mi naprawdę bardzo dużo. Gra w radomskim zespole pozwoliła mi rozwinąć się w wielu aspektach, poznałam wspaniałych ludzi, na których mogę liczyć w każdej chwili. Dziękuje całej drużynie oraz pracownikom klubu za okazane wsparcie i wiarę w zespół do samego końca. Jestem także bardzo wdzięczna naszym wspaniałym kibicom za niesamowitą atmosferę i nieoceniony doping w trakcie spotkań w hali RCS. Nie żegnam się a mówię do zobaczenia bo na pewno nasze drogi jeszcze kiedyś się spotkają.” – powiedziała Natalia Murek.

Muri, dziękujemy za grę w barwach MOYA Radomka Radom!

Pamiętaj, zawsze będziesz częścią Rodziny Radomki :)