Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Guardian Clinic dołącza do Rodziny Radomki!

Z przyjemnością informujemy o dołączeniu do grona Partnerów naszego klubu kliniki Guardian Clinic!

Guardian Clinic to prywatny szpital znajdujący się w Koninie. W  placówce świadczone są najwyższej jakości konsultacje oraz usługi z zakresu: ortopedii, laryngologii, diagnostyki obrazowej, fizjoterapii, neurochirurgii czy osteopatii.

Cieszymy się, że udało nam się porozumieć z Guardian Clinic i z ich dołączenia do grona Partnerów naszego Klubu. Najlepsi specjaliści, usługi świadczone na najwyższym poziomie, doświadczenie w pracy ze sportowcami to cechy które wyróżniają Guardian Clinic.” – powiedział Łukasz Kruk, dyrektor Klubu. „Dzięki tej współpracy będziemy mieli możliwość wykonywania wszelkiego rodzaju badań, konsultacji czy diagnostyk. Mam nadzieję, że nie za często, ale jeśli cokolwiek się przydarzy wiemy, że będziemy mieć opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Wiedza, wieloletnie doświadczenie pracujących w Guardian Clinic specjalistów oraz wysokiej jakości aparatura pozwalają zdiagnozować najbardziej skomplikowane przypadki w krótkim czasie, co niewątpliwie pozytywnie wpływa na późniejszy okres leczenia i rekonwalescencji pacjenta.

Witamy w Rodzinie Radomki!

Więcej informacji o usługach oferowanych przez Guardian Clinic znajdziecie na stronie www.guardianclinic.pl