Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

W takich strojach zagrają nasze zawodniczki w tym sezonie!

Biel, granat z elementami turkusu i pomarańczowego – w takiej kolorystyce strojów nasze zawodniczki będą występowały w sezonie 2023/2024.

Komplety meczowe na nadchodzący sezon TAURON Ligi to ponadczasowa prostota i klasyka. Klasyczny krój w podstawowych klubowych barwach oraz delikatne kolorystyczne akcenty sprawiają, że w zbliżających się rozgrywkach nasze zawodniczki będą prezentować się fantastycznie.

Dodatkowo w koszulkę wtopione są imiona naszych zawodniczek, sztabu, pracowników
i przyjaciół.

„Dzięki temu pokazujemy, że wszyscy jesteśmy jednością i każda z osób ma ogromny wpływa na funkcjonowanie całości projektu jakim jest Radomka. Zawodniczki, sztab, pracownicy, Przyjaciele – każdy z nich, codziennie pracuje na to, abyśmy mogli się rozwijać i walczyć o jak najwyższe cele” – powiedział Thomas Renard-Chardin, Prezes Klubu.

„Koncepcja strojów zakłada też, że wśród tych imion mogą pojawić się imiona naszych najwierniejszych fanów – bo przecież to dla nich gramy i również dzięki nim, dzięki ich zaangażowaniu i wsparciu tu jesteśmy. Warto śledzić nasze Social Media bo wspólnie z naszym Partnerem Sportigio będziemy mieć niebawem mega niespodziankę dla kibiców”.

W prezentowanych strojach zawodniczki Radomki wystąpią już podczas najbliższego turnieju w Wieliczce. Radomscy Kibice będą mogli zobaczyć je na żywo już trzydziestego września podczas sparingu i prezentacji drużyny w hali RCS.

Sprzedaż replik oraz koszulek personalizowanych planowana jest od pierwszego domowego meczu Radomki w hali Radomskiego Centrum Sportu.

*Prezentowane rozmieszczenie logotypów Sponsorskich są wyłącznie poglądowe – ostateczne ich rozmieszczenie zostanie ustalone przed startem sezonu 23/24.