Ul. Struga 63, 26-600 Radom
Kontakt
Aktualności

Wracamy z multikarnetami! Jeden karnet, trzy drużyny!

Kibice radomskich sportów halowych ponownie mogą nabyć multikarnet, który upoważnia do wstępu na wszystkie domowe mecze HydroTruck Radom, Moya Radomka Radom oraz Enea Czarni Radom w sezonie 2023/2024.

"Multikarnet zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego z przyjemnością informujemy, że mecze naszych Klubów będzie można ponownie obejrzeć mając jeden karnet" - powiedział Łukasz Kruk, Dyrektor Klubu MOYA Radomka Radom. "Siatkówka i koszykówka, zarówno w hali RCS jak i MOSiRu przy Narutowicza to zawsze fantastyczne widowisko. Chcemy, aby jak najwięcej osób mogło w dobrej cenie uczestniczyć w tych meczach a dodatkowo zacieśnić współpracę między naszymi Klubami."

Zakupu Multi Karnetu można dokonywać stacjonarnie, w siedzibie klubu HydroTruck Radom przy ul. Krukowskiego 1/112 (budynek NOT). Warto się spieszyć - ilość multikarnetów jest ograniczona! Cena - 600 zł.

Osobne karnety na mecze MOYA Radomki Radom w sezonie 2023/2024 będą w sprzedaży w przyszłym tygodniu. Szczegóły już wkrótce.